Szanowni Państwo,

w związku z zamknięciem wszystkich przedszkoli, od dnia 27.03.2021r. do dnia 9.04.2021r. proszę o informacje zwrotną, czy dziecko będzie korzystało, w tym czasie z opieki w przedszkolu.

Opieka ta będzie zorganizowana wyłącznie dla dzieci, których oboje rodziców pracują jako medycy (lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni) lub w służbach, które są zaangażowane bezpośrednio przy zwalczaniu Covid 19.

Informację należy przekazać w dniu 26.03.2021 r., do godz. 10.00 na adres e-mail: ksiegowosc.przedszkole11@ interia.pl  , telefonicznie lub osobiście w sekretariacie placówki.

Rodzice ci w późniejszym terminie otrzymają do podpisania stosowane oświadczenie.

Informację zwrotną przesyłają jedynie rodzice, których dzieci są uprawnione do korzystania z opieki w przedszkolu w okresie jego zamknięcia.

Z poważaniem,

Dyrektor przedszkola nr 11 – Alina Zimna